Bugun...
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
Air France'dan yenilikçi bir yaklaşım!Yeni neslin havayolu Joon, havacılığa getireceği pek çok ilklerle beraber uçuşla..
Pegasus'tan Anadolu'ya 3 yeni hat!Pegasus Hava Yolları, İstanbul Sabiha Gökçen'den Bingöl ve Uşak'a, İzmir'den ise..
Atlasglobal Başarılarını 4 Yıldızla Taçlandırdı!Yolcusunu En Çok Seven Havayolu Şirketi Atlasglobal'e Skytrax'tan Tam Not Yolcul..
11 AYDA 179 MİLYONDAN FAZLA KİŞİ UÇTUTürkiye genelinde bu yılın 11 ayında havayolu yolcu trafiği, geçen yılın aynı dö..
Senegal Yeni Havalimanı açıldıTürkiye'nin en önemli altyapı yatırım şirketlerinden Limak, havacılık sektöründe..
Emirates Grubu 7. Yıllık Çevre Raporu’nu Açıkladı!Emirates havayolunu ve DNATA'yı içeren Emirates Grubu, 2016-2017 mali yılı için ..
Urumçi İpek Yolu'nun havacılık üssü olacak!Urumçi Diwopu Uluslararası Havaalanı'nda yıllık yolcu kapasitesi 20 milyonu aştı..
Emirates, 15,1 milyar dolarlık uçak siparişi verdi! 40 adet Boeing 787-10 Dreamliners için 15,1 milyar dolar değerinde sipariş veren..
Emirates'ten Kasım Ayına Özel Kampanya!İnsanlar ile mekânları birbirine bağlayan Emirates Havayolu; 20- 24 Kasım 2017 t..
Türk Hava Yolları ve TAV işbirliği Washington'da ödül getirdi!TAV İşletme Hizmetleri tarafından işletilen Washington Dulles Havalimanı'ndaki T..
Pegasus'tan Black Friday'e özel %50 indirim!Uçmanın herkesin hakkı olduğuna inanan Pegasus Hava Yolları, iddialı kampanyalar..
Geleceğin uçakları yakıtsız uçacak! Havacılık sektörü her geçen gün yeni teknolojilere imza atıyor. 1900’lü yıllar..
Emirates’in yeni Boeing 777 First Class’ı, Avrupa’da hizmete başlıyorEmirates Havayolu'nun yeni First Class kabine sahip ilk iki Boeing 777-300ER uça..
Emirates, Hava Taşıtı Parçalarının 3D Baskısında Bir Üst Düzeye GeçtiEmirates, uçak kabinlerinin bileşenlerinin üretilmesi için en son 3D baskı tekno..
Emirates’in, Dubai Airshow’daki en kapsamlı katılımına hazırlanıyorEmirates Havayolu, bu sene gerçekleşecek olan Dubai Airshow'da yeni hizmetleri, ..
Air France'dan yenilikçi bir yaklaşım!Yeni neslin havayolu Joon, havacılığa getireceği pek çok ilklerle beraber uçuşla..
Corendon Airlines'tan Havacılık Eğitimlerinde Büyük Adım!Corendon Airlines, havacılıkta devrim olarak görülen EBT (Kanıta Dayalı Eğitim) ..
SON YORUMLANANLAR

HAVA YOLU HABERLERİ

YUKARI